
Ürün Özellikleri :
● Dış mekanlarda ıslak mekanlarda ıslak günlerde kullanılabilir.
● Anında tak ve çalıştır işlevi, 16-foot plug-in kablosu ve güç kaynaklarına daha az bağımlılık
● Güvenli bir kafes için endüstri sınıfı paslanmaz çelikten yapılmış muhafaza. Ürüne daha fazla sağlamlık ve koruma sağlayın.
Şartname:
| güç: | 250W |
| Lümen: | 37.500Lm |
| Giriş gerilimi: | 100-277V |
| Renk sıcaklığı: | Gün Işığı Beyazı 5000K |
| Renk Sunumu İndeksi: | >80 |
| Boyut: | 13,3 x 8,5 x 8,7 inç |
| Ürün Ağırlığı: | 6 lb |
| Ortalama Ömür: | 50,000 saatten fazla |
| Paket içeriği: | 1 X 250W LED Geçici Çalışma Işığı, 1 X Çıkarılabilir O-ring kancası, 1 X Çıkarılabilir T-ring kancası |
Tanım:
BENWEI'nin yeni led geçici ışıklarında, inşaat sahalarında hala sıklıkla görülen eskimiş, akkor telli lambaların yerine, ucuz, enerji tasarruflu LED'ler kullanılır. Artık sarı kafesler veya değişen bireysel ışıklar olmayacak.
Led geçici ışıklar, 50 fit (5 ışık başlığı, 65 W) ve 100 fit (10 ışık başlığı, 130 W) dizi uzunluklarında mevcuttur ve 300 fit'e (390 W) kadar zincirleme bağlanabilir. Her led geçici ampul, 120 derecelik 5000K parlak beyaz ışık üretir. Fiş yuvasının hava koşullarına dayanıklı bir kapağı ve entegre bir lambası ve asma kancası vardır. Toz geçirmez yapısı ve IP65 derecesi sayesinde su jeti koruması sayesinde herhangi bir çalışma sahasında kullanılabilir.
Detay Resimleri:








SSS
S1: Taşınabilir LED ışıklar var mı?
A1: Kablosuz LED ışıklar söz konusu olduğunda, sektör seçeneklerle dolup taşar. Çeşitli şekillerde, güç seviyelerinde ve hatta renk seçeneklerinde birçok farklı kablosuz LED ışık seti mevcuttur.
S2: Geçici ışık nedir?
A2: Geçici aydınlatma, kalıcı aydınlatmanın aksine, şantiyeye kısa bir süre için kurulur. Maksimum aydınlatma sağlarken ışıkları korumak için plastik lamba koruyucuları kullanılır.
S3: LED ışıklara hangi alternatifler var?
A3: CFLA, CFL ampulleri veya kompakt flüoresan lambaları aydınlatır. LED aydınlatma ve LED ampullerin ana rakibi yoğun floresan aydınlatmadır (CFL).
