
Ürün Özellikleri:
1. Hem normal T8 hem de acil durum aydınlatması işlevi gören bir 2-iç-1 tüp
Manuel kontrol düğmesi 2. Otomatik kendi kendine test: aylık 30-saniyelik testler ve yıllık 90-dakikalık testler Pil ömrü 90 dakikanın altına düşerse, yanıp sönen bir ekran kendi kendine teşhis sağlar.
3. Entegre lityum hücreler
4. Bir güç anahtarı ile çalışır
5. Uzun süreli depolama için basit pil kesme anahtarı
6. Beş yıllık garanti
ÜrünÖzel
| modeli | Batarya Yedeği T8 LED Acil Durum Tüpü |
| güç | 20W |
| Boyut | 02FT / 4FT |
| Gerilim | 85-265V AC |
| SKK | 2700-6500K |
| Acil Durum Zamanı | 90Dk / 180Dk |
| Kapak | Sütlü / Berrak |
| Temel | G13 / Entegre |
| Malzeme | Alüminyum artı PC |
| RA | RA80 |
| Garanti | 3 yıl |
Ayrıntılı Görüntüler:

Bu acil durum tüp ışık devresinde, ikincil (12-0-12V) orta uçlu terminallerin bir anahtar darbe devresine ve ana sargı terminalinin bağlı olduğu bir düşürme transformatörü (12-0-12V) kullanıyoruz. 20- watt'lık bir floresan ışığına. Anahtarlama güç transistörü Q1'e iletilen anahtarlama sinyali, değişken direnç VR1 ve kapasitör C1 tarafından kontrol edilir. Bu transistör, akü kaynağına bağlandığında ve bağlantısını kestiğinde, transformatörün sekonder sargısında bir EMF'ye neden olur. Ana sargının EMF'si artar ve 20- watt'lık bir flüoresan lambayı çalıştırmak için yeterli güç vardır.
kullanım:

SSS:
1. Deneme ücretsiz mi?
Işıkların değeri gerçekten ucuzsa, yalnızca navlun tahsil edildiğinde buna bağlıdır.
2. Hangi garantileri sunuyorsunuz?
Seçtiğiniz modele bağlı olarak Hengstar, tüm LED aydınlatma ürünleri için 2-5 yıl garanti veriyor.
3. Üretici misiniz yoksa satış yapan bir işletme misiniz?
Saygın bir LED ışık üreticisiyiz ve başlıca ürünlerimiz LED güneş ışıkları, LED dış mekan ışıkları ve LED iç mekan ışıklarıdır.
4. Hiç tezhip sergilerine gidiyor musunuz?
Evet, işimiz Hong Kong Uluslararası Aydınlatma Fuarı ve Kanton Fuarı'nda olacak. Mükemmelliğimizi değerlendirmek için orada şahsen iletişim kurabilirsiniz.
