Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özelliği:
1. Aydınlatma enerjisi kullanımını yüzde 85'in üzerinde azaltın.
2. YÜKSEK KALİTE - ABS plastikten ve uçak alüminyumundan yapılmış bu ürün sağlam ve hafiftir ve hızlı ısı dağılımı sağlar.
3. KISILABİLİR & CRI - Modern LED karartıcılar, LED tavan ışıklarının yumuşak şekilde kısılmasına olanak tanır. Evinizde doğru renk sunumu ve sabitlik için CRI80 plus, doğal renklerin daha parlak görünmesini sağlayan güneş ışığına yakın kalitede ışık sunar.
| Lamba Tipi | smd2835 |
| güç | 12W |
| Sabit Akım | 300mA |
| Lümen Çıkışı | 1200lm |
| Renk sıcaklığı | 3000k-6000k |
| Renksel Geriverim İndeksi | >90 |
| Özel Kullanımlar | Mutfak, Balkon, Banyo, Yatak Odası, Ev |
| İç Mekan/Dış Mekan Kullanımı | Dış Mekan, İç Mekan |
| Güç kaynağı | AC |
Detay Resmi:





