Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özelliği:
1. KOLAY KURULUM - Neme dayanıklı LED İnce Downlight'larımız bağlantı kutularına sahip olduğundan kutulara ihtiyaç duymazlar. Bu 6-inç Wafer Thin Slim'i takmak basittir. Tavanda boyutuna uygun bir delik açın, ardından yaylı braketleri içeri katlarken içine doğru bastırın. Çift alçıpan, tek alçıpan ve alt tavan tiplerinin tümü yaylı braketlerle uyumludur.
2. KISILABİLİR - Herhangi bir ruh haline veya dekora uyması için kesintisiz karartma (yüzde 100 -10 ). Doğru renk sunumu için, ince tavan ışıklarımız güneş ışığına benzer bir kalite sağlar.
| Lamba Tipi | smd2835 |
| güç | 12W |
| Sabit Akım | 300mA |
| Lümen Çıkışı | 1200lm |
| Renk sıcaklığı | 3000k-6000k |
| Renksel Geriverim İndeksi | >90 |
| Özel Kullanımlar | Mutfak, Balkon, Banyo, Yatak Odası, Ev |
| İç Mekan/Dış Mekan Kullanımı | Dış Mekan, İç Mekan |
| Güç kaynağı | AC |
Detay Resmi:






