Ürün detayları:
İçindeSonuç olarak, projektörlerin kurulumu ve çalıştırılması son derece basittir. Kurulum işlemi genellikle yalnızca temel araçları gerektirir ve genellikle basit talimatlar da eşlik eder. Kurulduktan sonra genellikle zahmetsiz açma/kapama işlevselliği sağlayan basit bir anahtarla çalıştırılırlar.
Hem verimli hem de etkili aydınlatma çözümleri arıyorsanız projektörler olağanüstü bir seçenektir. Gelecek yıllarda, projektörler etkileyiciliği nedeniyle şüphesiz etkili aydınlatma çözümleri sunacaktır.
Şirketimiz:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, piliç tavuk ürünleri için LED aydınlatma üreten profesyonel bir üreticidir ve yüksek teknoloji ürünlerinin tasarımını, geliştirilmesini, üretimini ve satışını bir bütün olarak entegre eder. Fabrika 2010 yılında kuruldu ve Shenzhen'de bulunuyor. Şu anda 300'den fazla çalışanımız var, yıllık satışlarımız 60 milyon doların üzerinde ve sektörde lider konuma ulaştık.
Hizmetimiz:
Kaliteyi test etmek için küçük MOQ, 2 adet mevcuttur.
1. Özel etiket mevcuttur, kendi markanızı yapmanıza yardımcı olabiliriz.
2. Zamanında teslimat: numuneler:2-3 iş günü. Toplu ürünler: Miktarınıza bağlı olarak 10-25 iş günü.
3. Özelleştirilmiş Kutular mevcuttur: Adedi, 1000PCS.
4. İhtiyacınıza göre özelleştirilmiş detay özellikleri.
5. İyi servis sonrası, müşterilerimizin başa çıkmasına yardımcı olacağımız ürünlerle ilgili herhangi bir soru.
6. Broyler Tavukları için Aydınlatma CE/RoHS/EMC/ETL/TUV'u geçebilir
7. Sıkı kalite kontrol: Hammaddelerin satın alınmasından itibaren ürünlerin kalitesini her zaman ilk sıraya koyuyoruz
Tüm süreç boyunca ürün kalitesini sağlamak için katı gereksinimlerimiz var. Ayrıca en az 5 kat kalite testimiz var.
Ürünün Özellikleri:
| Projektör | |
| Güç | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Giriş Gerilimi(V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 150LM/W |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP66 Su Geçirmez |
| Malzeme | ADC12 döküm alüminyum |
| Sürücü | Normal sürücü veya MEANWELL sürücüsü |
| Özellik | titreşimsiz |
Ürün Çizimi:

