ürün özelliği:
1. Tek-sıralı çip, düşük güce ve düşük güç tüketimine sahiptir.
2.V-tipi çift sıralı, Işın Açısı 180 derece
Şartname:
| Güç | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Boyut | 30cm, 60cm, 120cm, 150cm, 240cm, 1 ft, 2 ft, 4 ft, 5 ft, 8 ft |
| Işın açısı | 180 derece |
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120 LM/W, 140 LM/W, 160 LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Led çip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Kapak | Sütlü / Buzlu ve şeffaf kapak |
| Aksesuar | IP 40 |
Detaylı Görseller:





En son yenilik LED çipi, LM80 raporuna uygundur.
Kullanımı:

LED Işık Tüpü T8 yüksek kaliteli ve dayanıklıdır ve çeşitli senaryolarda kullanılabilir.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Garanti nedir?
C: Garanti 2-5 yıldır.
2. LED ışık örnekleri sipariş edebilir miyim?
C: Evet, sipariş vermeden önce test için numune sağlayabiliriz.
3. Özel aydınlatma tasarımları sağlayabilir misiniz?
C: Elbette, LED aydınlatma tasarımı çevirmeli-bağlantı simülasyonunu, 3D ürün oluşturmayı vb. içerir.
