özellik:
Domuz çiftliği aydınlatma çözümlerimiz, domuzlarınız için ideal ortamı yaratmak üzere tasarlanmıştır. LED ışıklarımız, sağlıklı büyümeyi teşvik etmek ve hayvanlarınızın refahını artırmak için en uygun renk sıcaklığını ve parlaklığı sağlayarak domuz barınakları için özel olarak geliştirilmiştir. Aydınlatma çözümlerimiz enerji açısından verimli ve uzun ömürlüdür, bu da enerji maliyetlerinin düşmesine ve minimum bakıma neden olur. Tavan, duvara monte ve taşınabilir aydınlatma seçenekleri dahil olmak üzere her türlü domuz barınağı uygulamasına uygun bir dizi armatür sunuyoruz. Domuz çiftliğiniz için en iyi aydınlatma çözümlerini sunarak hayvanlarınızın gelişmesini ve operasyonunuzun başarılı olmasını sağlayacağımıza güvenin.
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 koruma sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Ayrıntılı görseller:





Kullanım:

Domuz çiftliği aydınlatması, doğal gün ışığını taklit etmek ve domuz davranışlarına uygun bir ortam yaratmak için tasarlanmıştır.
Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Peki ya teslim süresi?
A:Örnek 3-5 gün sürüyor.
2.Ürünleriniz için herhangi bir minimum sipariş miktarı sınırınız var mı?
A:Minimum sipariş miktarı 2 numunedir.
3.Ürününüz için garanti veriyor musunuz?
C:Evet, ürünlerimize 2-5 yıl garanti veriyoruz.
