
Özellikler
1.300LED bitki ampulü yaklaşık 380-780LM parlaklığa sahiptir, bu da gözlere ve bitkilere zarar vermez. Geniş bir aydınlatma yelpazesine sahiptir ve ışık tamamen bitkiler tarafından emilir. Gerçek güç tüketimi yaklaşık 6,5 W olup hem enerji tasarrufu sağlar hem de çevre dostudur.
2. E27 duylarda sıradan ampullerde olduğu gibi özel prizlere gerek yoktur.
3.Düşük Tüketim: Duman yaymaz, bitki örtüsünü yakmaz ve güçlü bir soğutma sistemine ihtiyaç duymaz. Ayrıca dokunulduğunda sıcak bir his veriyor. LED bitki ışığındaki ısı dağıtma deliği tasarımı, güçlü bir ısı dağıtma etkisi sunar.
4. Büyütme ışıkları bitki gelişiminin tüm aşamalarına uygundur; bu da onları sulu meyveler, çiçekler, sera ve hidrofonik bitkiler dahil olmak üzere iç mekan bitkileri için mükemmel kılar.
Şartname
| Tip | 300LED Büyüyen Işık Kupası |
| Malzeme | PC + Isı Yalıtımlı Alüminyum Yüzey |
| Boyutlar | 93,5x93,5x78 mm (3,68x3,68x3,07 inç) |
| Bitmiş Işık Efekti | Kırmızı + Mavi |
| Lamba Boncukları | 300LED (228 Kırmızı+72 Mavi) |
| Giriş gerilimi | AC85-265V |
| Gerçek Güç | 6.5W |
| Lamba Tutucu Tipi | E27 |
| CRI | >70 |
| Işık akısı | 380-780 (lm) |
| Işık verimi | 10,73lm/W |
| Koruma Sınıfı | IP42 |
| LED Çip | 2835 |
| Spektrum | Kırmızı ve Mavi Göreli Spektrum |
| Özellikler | Düşük tüketim, ısı dağılımı, geniş aydınlatma yelpazesi, enerji tasarrufu, çevre dostu |
| Başvuru | çiçekler, sulu meyveler, hidroponik ve sera bitkileri vb. için |
Daha fazla detay





