giriiş

Ürün özellikleri

1. Yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu: LED ışıkları yüksek verimlidir, bu da enerji tüketiminden tasarruf edebilir ve atığı en aza indirebilir. Buna ek olarak, on binlerce saatlik hizmet ömrüne uzun bir ömre sahipler.
2. Kirliliksiz: LED ışıkları çevreyi kirletmez, çünkü cıva gibi tehlikeli malzemeler içermezler. Güvenilir ve kullanımı güvenlidir.

Ürün spesifikasyonu
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60cm 120cm 150cm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | Tam spektrum |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | IP65 IP67 su geçirmez |
| Malzeme | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
| Giriş Voltajı (V) | TRIAC Dimmable 220V AC veya 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Yaşam (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| LED çip | Epistar 2835 |
| Özellik | Bitki yetiştirmek için |
Kullanım

LED bitki büyüme lambaları, sera kültürü, ev bahçeciliği ve bitki laboratuvarları dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Şirketimiz

2010 yılında Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. kuruldu. Kapalı ve açık aydınlatma ürün tasarımını, Ar-Ge'yi, üretimini ve satışlarını birleştiren ülke çapında yüksek teknoloji ürünü bir şirkettir. Ayrıca OEM ve ODM çalışması yapabilir.
