Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
1. Yapay güneş ışığı, güneşin doğal ışığını taklit ederek, her türlü iç mekana sağlıklı ve canlandırıcı bir ambiyans sağlar.
2. Ayarlanabilir yoğunluk ve renk sıcaklığı ile yapay güneş ışığı, kişisel tercihlere ve ihtiyaçlara göre kişiselleştirilebilir.
3. Enerji tasarruflu ve uzun ömürlü yapay güneş ışığı, refahı ve üretkenliği artırmak için sürdürülebilir ve uygun maliyetli bir çözüm sunar.
Şartname:
| Güç | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Boyut | 30CM |
| Giriş voltajı | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| ÇKT | Tam spektrum |
| CRI | >80 |
| Işık Verimliliği | 140lm/h 160lm/h |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | 1IP65 |
|
Ömür
|
50000
|
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı görseller:



kullanım:



Bitki büyümesini artırabilir ve hatta bazı ortamlarda doğal güneş ışığının yerini alabilir.
Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

