Ürün Özellikleri:
1. Her Gün Otomatik Açma/Kapama Zamanlayıcısı: Bu büyüyen ışık, 4/8/12 saat açık kalacak, ardından 20/16/12 saat kapanacak üç döngü zamanlama ayarına (4/8/12H) sahiptir ve ertesi gün aynı saatte otomatik olarak açılır ve kapanır, fişten çekme veya yeniden takma gerekmez. Siz işteyken veya tatildeyken, bitkilerinize kolayca ve rahatça mükemmel bir şekilde bakacaktır!
2. 4 Kısılabilir Seviye ile Daha Parlak Bitki Işığı: Daha modern LED diyotların eklenmesi sayesinde yetiştirme ışığımız daha parlak ve daha etkilidir. Ayrıca her bitkinin çeşitli aydınlatma ihtiyaçlarını bitkilerinizi tehlikeye atmadan karşılar.
ÜrünÖzel:
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000K-6000K |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Güç | 100W/50W |
| LED Miktarı | 150 ADET SMD2835 |
| Giriş gerilimi | AC85-265V |
| Renk | Tam Spektrum 380-840nm |
| Yonga | SMD2835-200 ADET |
| Güç faktörü | PF 0.9'dan büyük veya eşittir |
| Ayı Açısı | 120 |
| Ömür | 50000H |
| Temel | E26/E27/B22 |
Ayrıntılı Görüntüler:



kullanım



