Ürün Özellikleri:
1. Gelişimin tüm aşamalarındaki iç mekan bitkileri için profesyonel hidroponik yetiştirme sistemi, LED'den yüksek kaliteli, doğal ışık, tüm üreme spektrumlu iç mekan bitki yetiştirme lambaları kullanır. daha sağlıklı büyürken daha yüksek mahsuller.
2. 30W sıcak tam spektrumlu led bitki yetiştirme lambaları, herhangi bir tasarım stiliyle iyi çalışan ve evinize ve kapalı bahçenize sert veya rahatsız edici aydınlatma olmadan hoş, doğal bir ışık sıcaklığı sağlar. belki bir kez daha göz kamaştırmamak için oturma odasında bitki yetiştirebilirsiniz.
ÜrünÖzel:
| güç | 30W |
| Işın açısı | 15 / 24 /36/60 |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000K-6000K |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w) | 80-83 |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 95 |
| Giriş Voltajı(V) | AC220V |
| IP derecelendirme | IP44/IP65 Su Geçirmez |
| Işık kaynağı | LED Cipsleri |
| Temel | E26/E27/E40/B22 |
| Başvuru | Sera Topraksızlığı |
Ayrıntılı Görüntüler:



Kullanım



