Özellik:
1. Sera Lambamız, bitkiler için sağlıklı büyümeyi ve güçlü verimi teşvik etmek için gerekli ışık spektrumunu sağlar.
2. Lamba, enerji-verimli olacak, güç tüketimini azaltacak ve ürün ömrünü uzatacak şekilde tasarlanmıştır.
3.Tak-ve-çalıştır tasarımıyla Sera Lambamızın kullanımı kolaydır ve herhangi bir karmaşık kurulum prosedürü olmaksızın birkaç dakika içinde kurulabilir.
Şartname:
| Güç | 5W / 6W / 9W / 10W / 30W / 33W |
| Boyut | 30CM |
| Giriş voltajı | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| ŞNT | Tam spektrum |
| CRI | >80 |
| Işık Verimliliği | 140lm/w 160lm/w |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | 1IP65 |
|
Ömür
|
50000
|
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:



Sera lambaları fotosentez için gerekli ışık spektrumunu sağlayarak bitkilerin sağlıklı büyümesini sağlar.
Paketleme ve Teslimat:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

