Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Tasarım az termal radyasyon. Alüminyum ısı lavaboları ile birlikte yüksek verimli LED ışık kaynakları kullanılarak lambanın yüzey sıcaklığı 40 derecenin altında tutulabilir. Soğuk ışık kaynaklarının bu niteliği, lambanın yaprak yanmasını indüklemeden yakınlıkta bitkileri aydınlatmasını sağlar, böylece uzamsal kullanımı ve ışık enerjisi verimliliğini arttırır.
2. Doğal ışık spektrumunu çoğaltabilir, böylece bitkilerdeki fotosentezin etkinliğini arttırabilir.
Spesifikasyon:
| Güç | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Boyut | 30 cm |
| Giriş voltajı | AC 85- 265 V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Tam seyirci |
| CRI | >80 |
| Aydınlık verimlilik | 140lm/w 160lm/w |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | IP65 |
|
Ömür |
50000 |
| Garanti | 5 yıl |
Daha fazla ayrıntı:


Kullanım:


