Ürün Özellikleri:
1. Etkili bir soğutma mekanizması. LED bağlantı sıcaklığı, ayarlanmış bir hava akışı tasarımı ile birlikte havacılık alüminyum ısı lavaboları kullanılarak güvenli bir aralıkta tutulur. Fikstürün ömrünü uzatmanın yanı sıra, iyi ısı dağılma performansı ışık çıkışını sabit tutar ve artan sıcaklıkların getirdiği hafif bozunma sorunlarından kaçınır.
2. Çevre dostu malzemeleri üretimde kullanma. CE ve ROHS gibi küresel çevre standartlarına uygundur ve kurşun ve cıva gibi tehlikeli malzemelerden yoksundur. Varlığı boyunca ürünün çevre dostluğunu garanti etmek için, hammaddelerden üretim prosedürlerine kadar her şeyde yeşil ve çevre dostu uygulamalar kullanıyoruz.
Spesifikasyon:
| Güç | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Boyut | 30 cm |
| Giriş voltajı | AC 85- 265 V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Tam seyirci |
| CRI | >80 |
| Aydınlık verimlilik | 140lm/w 160lm/w |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | IP65 |
|
Ömür |
50000 |
| Garanti | 5 yıl |
Daha fazla ayrıntı:


Kullanım:


