Açıklama
Soruşturma göndermek

- Özellikler
1. Bitki lambalarının sağladığı temel ışık sayesinde ev bitkileri güçlü ve sağlıklı organizmalara dönüşebilmektedir.
2. Bu ışıklar, kurulum kolaylığı ve enerji verimliliği nedeniyle her türlü konut için mükemmel bir seçenektir.
3. Bitki ışıkları, kullanıcıların parlaklığı ve süreyi ayarlamasına olanak tanıyarak, çok çeşitli iç mekan bitkileri için özelleştirilebilir destek sunar.
- Şartname
| ÇKT | Tam spektrum |
| Gerilim | AC 85~265V |
| Güç | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| CRI | >80 |
| Etkinlik | 2,7 umol/J |
| Işık Verimliliği | 140lm/h 160lm/h |
| PF | >0.9 |
| Işın açısı | 180 derece |
| IP | IP65 Su Geçirmez |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım+PC Kapak |
- Daha fazla detay


- Uygulamalar


- Şirketimiz


