Ürün Özellikleri:
1. Mavi: Absorpsiyon ve vejetatif gelişim için en büyük pik bölgeleri 420 ile 550 nm arasındadır.
2.640-670nm Bitkilerde çiçeklenme ve meyve verme için optimum renk tayfı kırmızıdır.
3. 6500k Beyaz: Tam spektrum ve geniş Kelvin, spektrumlardaki tüm boşlukları doldurur ve Lux'ı artırır.
4. IR 730 nm: Klorofil bu dalga boyunda fazla soğurmaz ama fitokrom bunu iyi kullanır. Çimlenme ve çiçeklenme etkilenir.
5. UV 380 nm: Klorofil absorpsiyon süreci başlar. UV (ultraviyole), fitopatolojiye neden olan mikroorganizmaları ortadan kaldırırken aynı zamanda sterilize etme özel yeteneğine sahiptir.
ÜrünÖzel:
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000K-6000K |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Güç | 100W/50W |
| LED Miktarı | 150 ADET SMD2835 |
| Giriş gerilimi | AC85-265V |
| Renk | Tam Spektrum 380-840nm |
| Yonga | SMD2835-200 ADET |
| Güç faktörü | PF 0.9'dan büyük veya eşittir |
| Ayı Açısı | 120 |
| Ömür | 50000H |
| Temel | E26/E27/B22 |
Ayrıntılı Görüntüler:






kullanım


