Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Kolaylık: Bu bitki ampulünün tasarımı E26 ve E27 soket standartlarına uygundur. Kurulumu oldukça kolaydır.
2. Kullanım artı Satış: LED Bitki Lambası, sera bitkilerinde, çiçeklerde, hidroponik sistemlerde, sebze kültüründe, mısırda, biraz güneşte, yağmurda ve karda, iç karanlık büyümede, ekstra güneş ışığı ve Noel İndirimi için yaygın olarak kullanılmaktadır.
ÜrünÖzel:
| Güç | 26W |
| Giriş gerilimi | AC85-265V |
| Renk | Tam Spektrum 380-840nm |
| Yonga | SMD2835-200 ADET |
| Güç faktörü | PF 0.9'dan büyük veya eşittir |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000K-6000K |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w) | 85 |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 98 |
| Çalışma Ömrü(Saat) | 50000 |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| IP derecelendirme | ip44 |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
Ayrıntılı Görüntüler:



kullanım



