Özellik:
1. Sağladığımız Bitki Tam Spektrumlu Işığı, bitkilerin sağlıklı bir şekilde gelişmesini teşvik etmek için çeşitli ışık dalga boylarından yararlanır.
2. Kurulumu ve çalıştırılması basit olduğundan hem deneyimli hem de acemi bahçıvanların kullanabileceği pratik bir seçenektir.
3. Fabrikamız Tam Spektrumlu Işık, enerji tüketimini önemli ölçüde en aza indiren tasarımı sayesinde hem maliyet açısından-etkin hem de ekolojik açıdan sürdürülebilirdir.
Şartname:
| Güç | 5W/6W/9W/10W/30W/33W |
| Boyut | 30 CM |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| PF | >0.90 |
| ŞNT | Tam spektrum |
| CRI | >80 |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağ 160 lm/ağ |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP65 |
|
Ömür
|
50000
|
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:



Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

