Ürün Özellikleri:
1. Zamanlayıcıyı ayarladıktan sonra, her gün kendi kendine başlayacak ve duracaktır. Yeniden kablolama gerekli değildir. Bitkileriniz her gün iyi bakılacak. İş veya eğlence amaçlı bir seyahatteyken, tesisinizin gelişimi için aydınlatma gereksinimleriyle ilgilenmemelisiniz.
2. Daha fazla modern LED'e sahip yetiştirme lambamız, ışığı daha parlak ve daha etkili hale getirerek daha büyük bir PAR/LUMEN çıkışı sağlayabilir. 4 Kısılabilir Seviye ile Bitki Büyüyen Işık. Ek olarak, çeşitli aşamalarda çeşitli bitki aydınlatma gereksinimlerini karşılamak için 4 parlaklık düzeyine (yüzde 25 -50 yüzde -75 yüzde -100 ) sahiptir ve bu da, bitkilerinize endişelenmeden daha fazla enerji vermenizi sağlar. onlara zarar veriyor (50000 Saat Ömür ve Düşük Enerji Tüketimi!).
ÜrünÖzel:
| Güç | 10W /18W/20W/22W/30W/36W/40W |
| Anma gerilimi | AC85-265V |
| açık renk | tam spektrum |
| Boru tipi | T5 entegre |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Uzunluk | 60cm/90cm/120cm/150cm |
| Çalışma Ömrü(Saat) | 50000 |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| IP derecelendirme | ip44 |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Garanti(Yıl) | 5-Yıl |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım



