Ürün spesifikasyonu
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60cm 120cm 150cm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Aydınlık verimlilik (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | IP65 IP67 |
| Malzeme | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
Ürünler Açıklama



1. Bu tavuk ışığı,
2. 3100 k renk sıcaklığı sıcak renk, kümes hayvanlarının büyümesine yardımcı olun
3. 12 w güç veya diğer watt de sunuyoruz. Bağlı olarak
Kullanım
Hayvan bebeğinin yetiştirildiği yer. ve saklanması gereken yer. Dimmer kontrolü gerektiren koşullar ve ışık yoğunluğu

Şirketimiz

Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Tasarımdan Nakliye'ye, çözmek için tek adımlı bir yol sunuyoruz. Size yardımcı olmak için müşteriyi tüm zaman izleyecek bir meslektaşınız var.
Ürün hattı: Fabrikaya sahibiz. Işık üretiminden nakliye, hepsi bizim kontrolümüzde; Ajan yok
kalite
teçhizat
takım
Hizmet vermek
