Ürün Özellikleri:
1. 12 volt gibi düşük bir voltajla çalışır, hayvanların bulunduğu ortamlarda kullanımı güvenlidir ve enerji tasarrufu sağlar.
2. Işığın açılıp kapanma saatlerini programlamanıza olanak tanıyan dahili bir zamanlayıcısı vardır. Bu, özellikle kışın, daha kısa günlerde kümesi aydınlatmak için yeterli doğal güneş ışığı olmayabileceği zamanlarda faydalıdır.
3. 12v Tavuk Kümesi Işığı güneş ışığına benzeyecek şekilde üretilmiştir. Kırmızı, mavi, yeşil ve beyazı içeren tam bir renk spektrumuyla tavuklarınıza mümkün olan en iyi ışığı verir.
ÜrünŞartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP65 IP67 koruma sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı(V) | Triac kısılabilir 220V AC veya 110V AC, 0-10V Kısılabilir AC85-265V |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Ayrıntılı Görseller:



Test raporu:

Kullanım:


Paketleme ve Teslimat:

