Ürün Özelliği:
Adından da anlaşılacağı gibi LED üç geçirmez lamba, üç koruyucu işlevi olan bir aydınlatma armatürüdür: su geçirmez, toz geçirmez ve korozyon önleyici. Aydınlatma armatürünün koruma gereksinimlerini karşılamak için oksidasyon önleyici ve korozyon önleyici malzemeler ve silikon sızdırmazlık halkaları kullanır. Bu lamba su geçirmez, korozyon önleyici ve devre kontrol panosuna karşı oksidasyona dayanıklıdır. Elektrik kutusunun zayıf sızdırmazlık ve ısı dağıtma kabiliyetine yanıt olarak, akıllı sıcaklık kontrolü üç geçirmez lamba çalışma devresi, güç frekans dönüştürücünün çalışma sıcaklığını azaltır. Ayrıca devre için güçlü elektriksel izolasyon koruması ve konnektörler için çift izolasyon işlemi sağlayarak devrenin güvenliğini ve güvenilirliğini sağlar. Gerçek çalışma ortamına göre, lamba koruma kutusunun yüzeyi nem için nano sprey ile işlenir.
Ürünün Özellikleri:
|
üç geçirmez |
|
| Güç | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Giriş voltajı | AC85-265V, 100-277V AC |
| renk sıcaklığı | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ışık akısı | 120LM/W,140lm/W, 160LM/W |
| Işın açısı | 180 derece |
| Kapak | Sütlü ve şeffaf kapak |
| CRI | >80 |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Garanti | 5 yıl |
| Ömür | 50000 saat |
Şirketimiz:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, ızgara tavuklara yönelik LED aydınlatma ürünlerinde uzmanlaşmış yetkin bir üreticidir. Şirket, yüksek teknolojili ürün geliştirme, üretim ve satışın tüm yelpazesini kapsamaktadır. Fabrika Shenzhen'de bulunmaktadır ve 2010 yılında kurulmuştur. Şu anda 300'den fazla kişiye istihdam sağlıyor, yılda 60 milyon ABD dolarının üzerinde satış elde ediyoruz ve sektörde lideriz.
Hizmetimiz:
Kaliteyi değerlendirmek için iki parçadan oluşan küçük bir MOQ mevcuttur.
1. Özel etiket bir seçenektir; Kendi markanızı yaratmanıza yardımcı olabiliriz.
2. Numuneler derhal teslim edilir; 2-3 iş günü. Toplu ürünler: sipariş miktarınıza bağlı olarak 10–25 iş günü.
3. Özelleştirilmiş kutular için minimum sipariş miktarı 1000 adettir.
4. İhtiyacınıza göre özelleştirilmiş detay özellikleri.
5. Mükemmel servis sonrası: Müşterilerimize, ürünle ilgili olabilecek her türlü soruda yardımcı oluyoruz.
6. Izgara tavuk aydınlatması CE, RoHS, FDA, TUV ve ETL sertifikalıdır.
7. Sıkı kalite kontrolü: Ürünlerimizin kalitesine sürekli öncelik veriyoruz ve bunu hammaddelerin tedarikinden ürünün uygulanmasına kadar tüm süreç boyunca garanti edecek katı yönergelerimiz var. En az beş kalite testimiz de var.
Ürün Detayı:


