Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
Eski PLL'yi kolayca değiştirin, 3 boyut 10W, 18W, 24W mevcuttur. dak. Yüzde 50 elektrik tasarrufu.
Uygulama: Eski floresan PLL'nin değiştirilmesi
| Kategori: | LED ampul |
| Boyut (mm): | (10W) 225x43x23 |
| (18W) 410x43x23 | |
| (24W) 535x43x23 | |
| Anma gücü: | 10W /18W /24W |
| Güç kaynağı: | AC100-240V |
| Işık akısı: | 900 lm/1.620 lm/2.160 lm |
| Renk sıcaklığı.: | 3000K / 6000K |
| Renk İşleme İndeksi: | >80 |
| Kapak Tipi: | bilgisayar |
Vurgulama Noktaları
1. CE ve ROHS standartlarını geçti;
2. Cıva yok, Radyasyon yok, UV yok, daha fazla sağlık;
3. Kurulumu ve bakımı kolaydır, ek bir armatür yoktur;
4. Düşük tüketim ve yüksek dönüşüm;
5. Daha Az Termal Direnç ve Göz Kamaştırıcı.
Ayrıntılı Görüntü Ekranı









