Ürün Özellikleri:
1. Güvenlik: yıldırım koruması, hırsızlık önleme, patlamaya dayanıklı
2. Güzel görünüm
Üçü bir arada genel tasarım, yenilikçi ve güzel.
3. Çevre Koruma
Tamamen elektriksiz, sıfır karbondioksit emisyonuyla, küresel ısınmayı etkili bir şekilde önler. Çevre dostu malzemelerden üretilmiştir ve geri dönüşüm süreci boyunca herhangi bir çevresel yük oluşturmaz.
4. Dayanıklılık
Mükemmel malzeme seçimi, sağlam görünüm ve tüm makine için beş yılı aşkın bir hizmet ömrü
5. Kolaylık
Boru hatlarını gömmeye gerek yok, günlük bakıma gerek yok, manuel kontrole gerek yok, tamamen akıllı tasarım.
Burada, çelik levha kesildikten sonra, galvanizleme hariç, çelik çubuğun tüm üretim süreci fabrika alanı içerisinde tamamlanabilir, birçok ara bağlantıyı azaltır ve yetersiz ekipmandan kaynaklanan kısa mesafeli taşıma maliyetlerinden kaçınır. Üretim maliyetlerini azaltın ve üretim döngülerini önemli ölçüde kısaltın. Süreci, güçlü üretim kapasitesi ve tutarlı ürün kalitesi sayesinde, büyük üretim hacimleri ve sıkı teslimat süreleri ile üretim görevlerini karşılayabilir. Burada, kendi fabrikanızı kurabilir, ekipmanımızı, sahamızı ve teknolojimizi düşük bir fiyata geçici olarak kiralayabilir ve çelik direkleri ve aydınlatma armatürlerini kendi başınıza üretebilirsiniz. Üretim maliyetleri ve ürün kalitesi üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz.
ÜrünŞartname:
| güneş enerjili sokak lambası | |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 140LM/W |
| Güç | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Su geçirmez | IP66 Su Geçirmez |
| LED çipi | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım+PC lens |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Güneş paneli | Monokristalin silikon hücre |
| Pil | Lityum pil 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 yıl |
| Şarj süresi | 7 saat |
| Boşaltma süresi | Tasarruf modeli: 3-5 yağmurlu gün |
| Çalışma Modu | PIR sensörü |
Ayrıntılı Görseller:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Kendi pazar pozisyonumuz varsa destek alabilir miyiz?
Lütfen pazar talebiniz hakkındaki detaylı düşüncelerinizi bize iletin, sizin için en iyi çözümü bulmak amacıyla bunları tartışıp size yardımcı önerilerde bulunalım.
2. Hangi renk sıcaklığı mevcuttur?
| 3000K,4000K,5000K,6000K |

