Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
BENWEI Poultry LED tüpleri, özellikle kümes hayvanı çiftlikleri için tasarlanmış bir aydınlatma türüdür. Tavukların ve diğer kümes hayvanlarının sağlığı ve büyümesi için gerekli olan doğal güneş ışığını taklit edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu LED tüpler, doğal gün ışığını taklit eden belirli bir ışık spektrumu yayar ve enerji tasarrufludur, uzun ömürlüdür ve kurulumu kolaydır. Ayrıca, zorlu çiftlik koşullarına dayanacak kadar dayanıklıdır ve kümes hayvanlarının genel refahını desteklemek için tutarlı aydınlatma sağlar.
| Renk Sıcaklığı(CCT): | 2700K/5000K |
| IP derecelendirme: | IP69K |
| Lamba Gövde Malzemesi: | PC artı Aluminyum |
| Giriş Voltajı(V): | 100-240V |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w): | 120 |
| Garanti(Yıl): | 5-Yıl |
| Çalışma Ömrü(Saat): | 100000 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece): | -50 |
| LED Işık Kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Renk Yayan: | beyaz artı kırmızı |
| Destek Karartıcı: | Evet |
Vurgulama Noktaları
- Yüksek performans ve esnek
- Yüzde 85'e varan enerji tasarrufu
- Kanatlılar için sağlıklı
- Yüksek düzeyde su geçirmez IP69K
- Uzun garanti süresi
- Proje kurulumunda profesyonel uzmanlık
Ayrıntılı Görüntü Ekranı


gerçeklik



kullanım










