özellik:
1. Büyükbaş Hayvan Yetiştirme Işığı, sığırların büyümesini ve gelişmesini optimize ederek sağlıklı ve yüksek-kaliteli hayvancılık sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.
2. Sığır Yetiştirme Işığının yenilikçi ışık spektrumu ve yoğunluğu, hayvanın iştahını uyarır ve doğal sirkadiyen ritimleri destekleyerek performans ve verimliliğin artmasını sağlar.
3. Büyükbaş Hayvan Yetiştirme Işığı enerji açısından-verimli ve uzun-ömürlüdür; bu da onu hem hayvanların hem de çiftliğin refahını{-artırmak için uygun maliyetli-etkin bir çözüm haline getirir.
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz-ücretsiz |
Detaylı görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

