özellik:
- Sığır Ahırı Lambası parlak ve tutarlı ışık yayarak sığırlar için optimum görünürlük sağlar.
- Lambanın dayanıklı ve hava koşullarına-dayanıklı tasarımı, onu çeşitli tarımsal ortamlarda kullanım için ideal kılar.
- Enerji-verimli LED teknolojisiyle Sığır Ahırı Lambası, çiftçiler ve çiftlik sahipleri için uygun maliyetli-aydınlatma çözümleri sunar.
Şartname:
| Güç | 9W / 18W / 23W / 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:





Kullanımı:

Sığır Ahırı Lambası, hayvan barınağınızı aydınlatmak, hayvan konforunu ve güvenliğini artırmak için mükemmel bir çözümdür.
Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

