Özellik:
- Cow Husbandry Light, süt hayvancılığında verimliliği ve verimliliği artırmak için tasarlanmış modern ve yenilikçi bir çözümdür.
- Sezgisel ve kullanıcı-dostu arayüzüyle Cow Husbandry Light, çiftçilerin sürü verilerini kolayca yönetmelerine, hayvan sağlığını ve süt üretimini takip etmelerine ve gerçek-zamanlı verilere dayanarak bilinçli kararlar almalarına olanak tanır.
- Cow Husbandry Light, çiftçilerin kaynaklarını optimize etmesine, israfı azaltmasına ve süt ineklerinin refahını artırmasına yardımcı olarak sonuçta daha sürdürülebilir ve karlı bir operasyona yol açar.
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265VAC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Detaylı görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

