Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
- Ördek Evi Işığı, tutarlı aydınlatma koşullarını sağlayarak kümes hayvanlarının büyümesini ve verimliliğini artırmaya yardımcı olur.
- Bu yenilikçi ürün, operasyonlarını geliştirmek isteyen kümes hayvanı çiftçileri için uygun maliyetli bir çözüm sunuyor.
- Duck House Light'ın enerji tasarruflu tasarımı, çiftliğiniz için uzun ömürlü performans ve sürdürülebilirlik sağlar.
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W 30W |
| Boyut | 60CM 120CM |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 koruma sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Ayrıntılı görseller:





Ördek evi lambası ördeklere konforlu bir yaşam ortamı sağlar.
Kullanım:

Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

