
Tanım
Polikristalin silikondan yapılan güneş panelleri daha az enerji kullanır ve toplam üretim maliyetleri daha düşüktür. Üretimde su kullanılmaz, bu da sınırlı su kaynaklarına sahip ülkeler için özellikle avantajlıdır. Çevre koruma ve sürdürülebilirlik: kadmiyum, kurşun veya cıva gibi tehlikeli ağır metaller oluşmaz.
Parametre
| eşya yok | BW-SSL235 |
| Güç | 50W |
| LED lamba | 96 ADET 3000K-6500K |
| Lamba Boyutu | 630*342*55mm |
| Güneş paneli | 18V 45W |
| Pil Türü | LiFPO4 12.8V 18AH |
| Şarj süresi | 6-8 saat |
| boşaltma süresi | 30-36 saat |
| Lümen | 160 lm/ağırlık |
| Malzeme | Döküm Alüminyum Alaşım |
| Yükleme Yüksekliği | 3-5m |
Vurgulama Noktaları
1. Entegre tasarım: LED ışıklar, güneş panelleri, lityum piller, kontrolörler ve sensörler
2. Pil çalışma süresini uzatmak için akıllı mod.
3.Kullanıcı dostu tasarım: kablolama yok, yüzde 100 güneş enerjisi kaynağı, kurulumu ve taşınması kolay.
4. Dahili kızılötesi sensör, ışık çıkışını otomatik olarak ayarlayabilir.
5. Kanıt: su geçirmez, toz geçirmez, paslanmaz.
Ayrıntılı Görüntü Ekranı










