özellik:
1. Entegre su geçirmez lamba, özellikle çiftçilik ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve neme ve diğer çevresel faktörlere karşı güvenilir koruma sağlar.
2. Dayanıklı yapısı ve uzun ömürlü LED ampulleriyle bu lamba, en zorlu koşullara bile dayanacak şekilde üretilmiştir ve hayvanlarınız veya ürünleriniz için tutarlı, yüksek kaliteli aydınlatma sağlar.
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 koruma sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Ayrıntılı görseller:





İyi ısı dağılımı, lambanın kullanım ömrünü tam olarak sağlar.
Kullanım:

Açık hava reklam ışık kutuları, çiftlikler, balık tankları ve diğer aydınlatma yerleri için uygundur.
Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

