Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
1. Buharlaşan idrar ve temizleme sıvısından kaynaklanan neme dayanacak şekilde IP67'ye kadar IP derecesine sahip benzersiz bir tasarım
2. Domuzların doğal davranmasına ve görsel temasa izin veren bir ışık yoğunluğu seviyesi.
3. enerji tasarrufu;
4. basit kurulum;
5. Titreşimsiz aydınlatma sağlamak için yüksek frekans yöntemi;
6. 50,000 saate kadar garanti.
Özellikler
| Ürün adı | IP67 su geçirmez Broiler LED ampul ışığı |
| Güç | 7W/10W |
| LED sürücü | Kısılabilir, {{0}}Vac, 0Hz, Titreşimsiz |
| loş | Yüzde 0-100'den karartma, Aydınlatma parlaklığı yüzde 1'den 100'e |
| boyut | LED ampul, OD80mm, IP67 konnektör |
| Renk | 4700-5300K |
| Kapak | Şeffaf kapak/Şeffaf kapak |
| Işın açısı | 300 derece |
| Sertifikasyon | SAA, CE, ROHS, IP67 |
Daha fazla resim:


Başvuru
• Gıda işleme
• Çiftlik Aydınlatması
• Kanatlı Aydınlatma
açık deniz ve denizcilik endüstrileri

