Ürün Özellikleri:
1. Yumurta üretiminin artması: Kışın, güneş ışığının az olduğu dönemlerde aydınlatma sistemi yumurta üretiminin artmasına yardımcı olur.
2. Daha yüksek yumurtlama oranı: Uygun ışık koşullarında tutulan civcivler daha sık ve daha fazla yumurtlarlar, bu da çiftçilerin kazançlarını ve üretkenliklerini artırır.
3. Azalmış stres ve saldırganlık: Sakin, rahatlatıcı aydınlatma, tavukların sürüdeki diğer tavuklara saldırmasına veya onları yaralamasına yol açabilecek gerginliği ve düşmanlığı önlemeye yardımcı olur.
ÜrünŞartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP65 IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı(V) | Triac kısılabilir 220V AC veya 110V AC, 0-10V Kısılabilir AC85-265V |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Ayrıntılı Görseller:



Test raporu:

Tavukların konforunu, sağlığını ve üretkenliğini koruması için ihtiyaç duyduğu ideal ışık miktarını sunan özel olarak oluşturulmuş bir aydınlatma sistemine tavuk çiftlikleri için ışık denir. Bu ışıklar doğal güneş ışığını taklit etmek için tasarlanmıştır ve genellikle tavuk çiftliklerinde görülür.
Tavuk çiftliği için bir lamba ile çiftçiler ışığın yoğunluğunu, frekansını (renk) ve süresini hassas bir şekilde yönetebilir ve bu da tavukları için ideal ışık koşullarıyla sonuçlanabilir. Bu, kuşların sirkadiyen döngülerinin düzenlenmesine yardımcı olmasının yanı sıra sınırlı kış gün ışığı saatlerinde yumurtaların gelişimini teşvik eder.
Kullanım:


Bir tavuk çiftliği için ışığın birçok uygulaması vardır, bunlar arasında yetiştirici, yumurtacı ve piliç üretimi bulunur. Ek olarak, kümes hayvanı evinin kafeslerinde, besleme alanında ve yumurta üretim bölümünde kullanılabilir.
Genel olarak, yumurta üretimi, yumurtlamayı teşvik etmek için ışık yoğunluğu, sıklığı ve süresi üzerinde hassas kontrol sağladığı için aydınlatma sistemini en çok kullanır. Tavukların stres seviyelerini düşürmek, iştahı artırmak ve gelişimi teşvik etmek gibi kümes hayvancılığının diğer yönlerinde sağlık ve refahını artırmak için de kullanılabilir.
Paketleme ve Teslimat:

