Özellik:
- Yumurtlama İçin Işık, optimum ışık koşullarını sağlayarak tavuklarda yumurta üretimini artırır.
- Bu yenilikçi ürün, yumurta tavuklarının sağlıklı büyümesini ve gelişmesini destekleyerek yüksek-kaliteli yumurtalar elde edilmesini sağlar.
- Yumurtlama Lambasının kurulumu ve kullanımı kolaydır, bu da onu çiftçiler ve kümes hayvanı üreticileri için uygun bir çözüm haline getirir.
Şartname:
| Güç | 9W 18W |
| Boyut | 60CM 120CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | > 90 |
| PF | > 0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz-ücretsiz |
Detaylı görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd,-LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

