piliç yetiştiricileri için aydınlatma

Ürün Özellikleri:
1, Kısılabilir: Triac, Dali ve 0-10V kısılabilir mevcuttur.
2, Seri Bağlantı Kablosu ve Optimum Işık Dağıtımı.
3, Long Lifetime: Highly efficient LED with a lifetime of >50,000 saat.
4, Su Geçirmez IP67 Güçlü yay işlevine sahip özel PC malzemesi, içeri giren suya dayanıklı tam PC tüpüne güçlü bir şekilde oturur Nem geçirmez.
5, amonyak korozyonuna karşı direnç.
6, Titreşimsiz: Piliçler için titreşimsiz bir LED aydınlatmadır.
ÜrünŞartname:
| Uzunluk | 600 mm(2Ft), 1200mm (4Ft), 1500mm(5Ft) |
| Watt | 10W 18W 25W |
| CRI | >90 |
| Lümen Verimliliği | 140lm/w160lm/w |
| Renk sıcaklığı | 3000k, 4000k, 5000k 6000k |
| IP Derecesi | IP65 Su Geçirmez |
| Çalışma sıcaklığı | -20-55 derece |
| Titreme Yok | Titreşimsiz |
| kısılabilir | 0-10D kısılabilir veya Triyak kısılabilir |
Daha fazla detay:



kullanım:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Bir fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
Biz bir fabrika ve aynı zamanda Benwei Group'a ait bir ticaret şirketiyiz. Müşterilerimiz için tek elden hizmet sağlayabiliriz. Ve en iyi fiyatı ve rekabetçi fiyatı alabilirsiniz.
2. Konteyner yükleme denetimlerini kabul ediyor musunuz?
A: Sadece konteyner yüklemesi için değil, üretim süresi boyunca herhangi bir zamanda bir denetçi gönderebilirsiniz.
3. Piliç yetiştiricileri için aydınlatma kaç yıldır?
Kümeslerdeki aydınlatmamız için 5 yıl süre veriyoruz.
4. Piliç yetiştiricileri için aydınlatma için hangi renk sıcaklığı mevcuttur?
3000-6500k hepsi mevcut. 3000-3500k sıcak beyaz, 4000-4500k doğal beyaz, 6000-6500k soğuk beyaz.
