Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
1. Mera Aydınlatması, hayvanlarınızın konforunu ve refahını garanti altına alarak, güvenli ve emniyetli bir şekilde verimli aydınlatma sağlar.
2. Pasture Luminary'nin dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı tasarımı, onu dış mekanlarda kullanım için ideal hale getirerek çiftçiler ve çiftlik sahipleri için güvenilir bir seçenek haline getirir.
3. Kolay kurulumu ve düşük enerji tüketimi ile Mera Aydınlatması, hayvancılık yönetimini iyileştirmek isteyen çiftçiler için uygun fiyatlı ve pratik bir seçimdir.
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Ayrıntılı görseller:





Kullanım:

Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

