özellik:
1. Tavuk Çiftliği Işıklarımız daha sağlıklı ve mutlu kuşlar için en uygun aydınlatma koşullarını sağlar.
2. Gelişmiş LED teknolojisine sahip ışıklarımız enerji açısından-verimli ve uzun-ömürlüdür; uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar.
3. Tavuk için Kümes Hayvanı Çiftliği Işıkımızın kurulumu ve ayarlanması kolaydır, tüylü arkadaşlarınız için mümkün olan en iyi ortamı sağlayabilmenizi sağlar.
Şartname:
| Güç | 9W, 18W, 23W |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi (V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz-ücretsiz |
Detaylı görseller:





Güçlü hava koşullarına dayanıklılık ve neme karşı duyarsız
Kullanımı:

Kanatlı hayvan çiftliklerinde uygun aydınlatma yönetimiyle yumurta üretimini ve kalitesini artırın.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Teslim süresi ne olacak?
A: Örnek 3-5 gün sürer.
