tavuk güneş ışığı

Ürün Özellikleri:
1. Tamamen şarj edildikten sonra sekiz saat kullanılabilir. Ömrü 5000 Saate ulaşabilir.
2. Güneş enerjisi, enerji verimliliği ve çevre koruma Güneş lambası su geçirmez değildir ancak her koşulda kullanılabilir.
ÜrünÖzel
| Uzunluk | 600 mm(2Ft), 1200mm (4Ft), 1500mm(5Ft) |
| Watt | 10W 18W 25W |
| led çip | Epistar SMD2835/5730 |
| CRI | >85 |
| Lümen Verimliliği | 160 lm/ağırlık |
| Renk sıcaklığı | 2700k-6500k |
| Işın açısı | 120 derece 180 derece 330 derece |
| IP Derecesi | IP65 |
Ayrıntılı Görüntüler:



kullanım:

Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Güneş tavuk kümesi ışığının minimum sipariş miktarı nedir?
Minimum satın alma gereksinimi yoktur; herhangi bir miktar yapılabilir. Birim başına fiyat, kıtlıkları nedeniyle biraz daha fazla olacaktır.
2. Büyük bir sipariş vermeden önce bir numunenin kalitesini incelemek istiyorum.
Kalitemizi kontrol etmek için numune satın almaktan çekinmeyin. Müşterilerinizin yüksek kaliteli ürünlerimiz için size daha fazla ödeme yapacağından eminiz!
3. Güneş enerjisiyle çalışan bir kümes için acilen LED ışıklara ihtiyacım olursa bana yardımcı olabilir misiniz?
Evet, size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Çünkü Üretim Yapabileceğimiz Bir Fabrikamız Var. Gerekirse, üretim zaman çizelgemizi ayarlayabiliriz.
