ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60cm 120cm 150cm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Aydınlık verimlilik (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | IP65 IP67 |
| Malzeme | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
| Giriş Voltajı (V) | TRIAC Dimmable 220V AC veya 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Yaşam (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| LED çip | Epistar 2835 |
| Özellik | Flicker Free |
Ürünler Açıklama

Katmanlar için önerilen renk sıcaklığı neden 2700kk?
Bu renk sıcaklığının spektrumu, kümes hayvanlarının stres tepkisini azaltabilen ve kümes hayvanlarının üretimine ve sağlığına elverişli olan doğal ışığa yakındır.
1. Blue renk kuşları sakinleştirir, civcivin tüylerini azaltır.
2.RED gıda alımını artırır, yumurta üretimini ve aktive edici gelişmeyi ve hızlandırılmış gelişimi aktive eder.
3. Yeşil Renk, iskelet kas eşyası hücrelerinin proliferasyonunu arttırarak ve yumurta kalitesini artırarak erken yaşta büyüme oranını arttırır.


Kullanım

1. Broyler Evleri: T8 LED kısaltılabilir kümes hayvanları ışığı broyler evleri için idealdir ve kuşların yaşı ve büyüme aşaması ile uyumlu aydınlatma modifikasyonlarını mümkün kılar. Çiftçiler, parlaklık seviyelerini etkili bir şekilde yöneterek sağlıklı büyümeyi teşvik edebilir ve üretim verimliliğini artırabilirler.
2. Katman Evleri: Katman evlerinde, yumurta üretimi ve kuşların genel refahı için uygun aydınlatma gereklidir. T8 LED kümes hayvanı ışığının kısaltılabilir özelliği, çiftçilerin ideal aydınlatma koşulları oluşturmalarını, yumurta üretimini artırmasını ve kuşların refahını sağlamasını sağlar.
3. Kuluçkahaneler: T8 LED kısaltılabilir kümes hayvanları ışığı, yumurtaların başarılı bir şekilde inkübasyonu için çok önemli olan hassas aydınlatma kontrolü sağlayan kuluçkahaneler için idealdir. Çiftçiler kuluçka için optimum koşullar yaratabilir ve parlaklık seviyelerini ayarlayarak yeni doğan civcivlerin refahını artırabilir.
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.
Ayrıca profesyonel aydınlatma çözümleri ve diğer entegre hizmetler sunuyoruz. Benwei, müşterileriyle çalışmak için "önce kalite" felsefesinde ısrar ediyor, müşterilerimiz Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya, Güney Afrika ve diğer ülkeleri kapsıyor, aydınlatma pazarında lider bir pozisyonda bulundu ve müşterilerin güvenini kazandı.

SSS
S: Yabancı ticari ekspres nedir?
C: Dış Trade Express, tek elden akıllı bir Dış Ticaret Ağı pazarlama SaaS sistem platformudur.
S: Örnekler kaç gün tamamlanacak? Peki ya seri üretime ne dersiniz?
C: Örnek yapımı için genellikle 3-5 gün. Kitle üretiminin öncü süresi miktara bağlı olacaktır.
S: Kaliteyi nasıl sağlıyorsunuz?
C: Üç QC işlemi alıyoruz: 1. Hammaddeler için; 2. Üretimin yarısına; 3. 12 saat yaşlandıktan sonra bir tek tek bir test.
S: Garanti zamanında bizim tarafımızda herhangi bir kalite problemi varsa nasıl yapılır?
C: İlk olarak, kanıt olarak fotoğraf çekin ve bize gönderin. Yenilerini ücretsiz olarak değiştireceğiz.
S: OEM veya ODM kabul edildi mi?
C: Evet, OEM & ODM yapabiliriz, ışıkta logo veya her ikisi de mevcuttur.
