
T8 Poultry Light, tavuk kümesleri için, kuşlar için aydınlatma koşullarını iyileştirebilen ve FCR, tek tip büyüme ve diğer faktörlerin yanı sıra refah ve performansı iyileştirebilen bir LED ampuldür.
Ürün Özellikleri:
- IP65 su geçirmezlik ve toz direnci ile T8 led kanatlı ışık.
- Üniversal karartıcı, ön kenar ve arka kenar ile kısılabilir, titreme yok
- Diğer türlerin yanı sıra tavuklar, domuzlar, hindiler, inekler ve mantarlar için özel olarak oluşturulmuş tam spektrumlu LED'ler
- Maksimum yüzde 0,1 başarısızlık oranıyla 5 yıllık sürekli kullanım
- İsteğe bağlı otomatik kontrol özelliği ile gün doğumu ve gün batımı simülasyonu
- Tak ve çalıştır, erkek ve dişi konektörler ve benzersiz 360 derece dönen uç kapağı, kurulumu kolaylaştırır (asılı, tavan, halka kanca).
- Akıllı aydınlatma kontrol sistemleri (Master artı Slave), T8 led kümes ışıklarını kısabilir ve zamanlayabilir.
ÜrünŞartname:
| IP derecelendirme | IP66 |
| Lamba Gövde Malzemesi | PC artı Alüminyum |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Giriş Voltajı(V) | AC220-240V |
| Lamba Işık Akısı(lm/w) | 140 lm/ağırlık |
| Lamba Gücü(W) | 4ft 20W |
| Çalışma Ömrü(Saat) | 50000 |
| Işın açısı | 180 derece |
| SKK | 2700K-6500K |
| IŞIK KAYNAĞI | SMD2835 LED ÇİP |
| BAŞVURU | Etlik piliç,yumurtacı,Yetiştirme evi,Üretim evi |
| GARANTİ | 5 YIL |
Ayrıntılı Görüntüler:

Aydınlatma renkleri stresi azaltabilir, tavuğun yaşanabilirliğini ve performansını artırır. Gün doğumu ve gün batımı simülasyonu, ışıkları aniden açıp kapama stres girdilerini ortadan kaldırarak ölüm oranını düşürür ve bir kuşun bağışıklık tepkisini destekler. Çok renkli aydınlatmamız kullanılarak yapılan araştırma ve çiftlik testleri, kanatlı davranışında ani değişiklikler, artan performans ve daha düşük genel stres göstergeleri göstermiştir.

Bir tavuk çiftliği yüksek basınçlı su ile sulanacağından, yapısal tasarım, zorlu ahır ortamına uzun yıllar dayanabilecek yöntem ve malzemelerden yararlanır. T8 led kümes lambaları IP66 derecesine sahiptir ve tamamen su geçirmezdir.

Uygun aydınlatma yoğunluğunu tavuk yaşına göre ayarlayabiliriz ve
Tavukların hızlı büyümesini sağlamak için şafaktan alacakaranlığa simülasyon.
Aydınlatmanın renkleri tavukları sakinleştirebilir ve yumurta üretimini artırabilir.
kullanım:

Kümes Hayvanları Çiftliği LED ışıklarımız, 0 ile yüzde 100 arasında kısılabilen, hayvan refahını artıran bir üründür.
aydınlatma için program ayarı (günlere, belirli bir zamana ve parlaklığa göre ayarlanır)
Yükselen ve düşen zamanlar için bir kurulum var.
Paketleme ve Teslimat:

SSS:
S: t12 72" armatürlerim var, tüplerim için led yedeğiniz var mı?
C: Evet, 6 fit uzunluğunda tüplerimiz var, ne amaçla tek pimli veya ovral pimli kapaklara ihtiyacınız var.
S: Bunlar tam lümende nasıl dayanır? ayrıca garantisi nedir
A:1000LM ve 2 yıl garanti.
S: Bu, asılmaya hazır eksiksiz bir armatür mü yoksa mevcut bir armatür için bir uyarlama mı? Yorumları okumak çok kafa karıştırıcı.
C: Eksiksiz bir armatürdür, sadece tavana asın ve prize takın ve çalıştırın.
S: Armatürlerimi LED ampulleri kullanacak şekilde dönüştürmek için talimatlar içeriyor musunuz?
C: Evet, nasıl kurulacağını gösteren kutuya kılavuz koyduk.
