özellik:
1. Su geçirmez tasarım, bu tavuk kümesi ışığının tüm hava koşullarına dayanabilmesini sağlar ve tahminlere bakılmaksızın kümes hayvanlarınız için tutarlı bir aydınlatma sağlar.
2. Kurulumu kolay olan bu ışık birkaç dakika içinde monte edilebilir, bu da onu kümesinize-minimum düzeyde çaba gerektiren sorunsuz bir ekleme haline getirir.
3. Düşük-enerjili LED aydınlatma, enerji maliyetlerinizi düşük tutmanıza yardımcı olurken, kuşlarınızın mutlu ve sağlıklı kalması için bol miktarda parlaklık sağlar.
Şartname:
| Güç | 9W 18W 23W 30W |
| Boyut | 60CM 120CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 140LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 derece |
| Su geçirmez | IP67 |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir ve 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Özellik | titreşimsiz |
Detaylı görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

