Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
- Su geçirmez özelliğe sahip güneş enerjili sokak lambaları şiddetli yağmur veya karda çalışabilir.
- Bu lambalar güneş enerjisiyle çalıştığı için hem çevre dostu hem de uygun fiyatlıdır.
- Yağmur geçirmez güneş enerjili sokak lambası sokakları, yolları, kaldırımları ve diğer dış mekanları aydınlatarak yaya ve sürüş güvenliğini artırır.
Şartname:
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K |
| Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 140LM/W |
| Güç | 50W/100W |
| Su geçirmez | IP66 Su Geçirmez |
| LED çipi | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım+PC lens |
| Güneş paneli | Monokristalin silikon hücre |
| Pil | Lityum pil 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 yıl |
| Şarj süresi | 7 saat |
| Boşaltma süresi | Tasarruf modeli :3-5 yağmurlu günler |
| Çalışma Modu | PIR sensörü |
Ayrıntılı görseller:



Kullanım:


Yağmura Dayanıklı Güneş Enerjili Sokak Lambası, özellikle ıslak ortamlarda tutarlı ve verimli dış mekan aydınlatması sunar.
Hakkımızda:


