Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
-Güneş enerjili kamusal aydınlatma, hem verimli hem de yenilenebilir enerji üretimi yöntemleri sağlar ve aynı zamanda çevreye de faydalıdır.
-Otomatik açma-kapama özellikleri sayesinde bu ışıklar, çeşitli kamusal aydınlatma gereksinimleri için hem kolay hem de az bakım gerektiren çözümler sunar.
-Solar kamu aydınlatmaları, ulaşılması zor veya uzak bölgelerde hızlı bir şekilde kurulabilmekte ve emniyet ve güvenliği sağlamak için tasarlanmış yüksek kaliteli aydınlatma sağlamaktadır.
Şartname:
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 3000K, 4000K |
| Işık Verimliliği (lm/w) | 140LM/W |
| Güç | 50W/100W |
| Su geçirmez | IP66 Su Geçirmez |
| LED çip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım + PC lens |
| Güneş paneli | Monokristalin silikon hücre |
| Pil | Lityum pil 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 yıl |
| Şarj süresi | 7 saat |
| Deşarj süresi | Model kaydediliyor:3-5 yağmurlu gün |
| Çalışma Modu | PIR sensörü |
Detaylı görseller:



Kullanım:


Hakkımızda:


