LED paneli ışıklarıartık modern dünyada bir odayı aydınlatmanın en yaygın yoludur. Türünün-benzeri{-bir-düz ışık-yayma özelliğiyle ışık tutarlılığı standardını değiştirdi. Bu tür lambalar, sert parlamayı ve ağır gölgeleri ortadan kaldıran ve uzun süreli-yaşama ve çalışma için iyi bir görsel ortam oluşturan geniş, rahat bir ışık sağlamak için en iyisidir.
Eşit ve yumuşak ışık nitelikleri
Bu şekildeLED paneli ışıklarıve nokta ışık kaynaklarının ışık yayması farklıdır. Işık, tam-düzlem difüzyonunu sağlamak için iç taraftaki ışık kılavuzu plakasından geçer. Daha sonra yavaş yavaş dışarıdaki difüzyon plakasından yayılır. Bu işlem, lamba gövdesini bir dizi parlak nokta yerine ışık veren pürüzsüz bir yüzeye dönüştürür. Yumuşak ışığı, doğal ışığa benzer bir etkiye sahiptir ve gözlerinizin yorulmasını önlemeye yardımcı olabilir. Bu özellik özellikle ofisler, sınıflar ve hastaneler gibi insanların çok dikkat etmesi gereken yerlerde önemlidir.
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP Derecelendirmesi | IP44 |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277VAC |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum + PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz ve Gümüş |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Kullanışlılık ve sadeliğin bir araya gelmesi
Nasıl göründüklerine gelince,LED paneli ışıklarıgenellikle basit, çok ince bir çerçeveye sahiptirler. Bu, bir bütün olarak tavanın güzelliğinden ödün vermeden, alçıpan veya taşyünü panelli tavanlar gibi farklı tavan türlerine uyum sağlamalarını mümkün kılar. Kurulum yöntemi esnektir; Alışılagelmiş gömme tipinin yanı sıra, farklı dekorasyon türleri için kullanılabilen görünür tipi de bulunmaktadır. Bu basit tasarım dili, lambaların pek çok dekor türüne göze çarpmadan uyum sağlamasını mümkün kılar. Bu, ışığın kendisinin parlamasına izin verir.
Yaygın olarak kullanışlı uyarlanabilirlik
LED paneli ışıklarıYumuşak bir ışık yaydıkları için çok çeşitli görevler için kullanılabilirler. İşyerlerinde ve ofislerde yaygındır ve giderek daha fazla insan bunları mutfak, çalışma odası ve koridor gibi evlerine getiriyor. Odanın temiz ve parlak görünmesini sağlayan iyi bir taban aydınlatması sağlarlar. Ayrıca farklı renk sıcaklıkları ve renksel geriverim indekslerini seçerek mekanın işlevsel ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyum sağlayabilirsiniz. Örneğin, nötr ışıklı bir ortam insanların odaklanmasına yardımcı olabilirken, sıcak bir ışıklı ortam insanların kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayabilir.
LED paneli ışıklarıışığın kalitesini artırmanın akıllı bir yoludur. Dramatik ışık efektleri yaratmaya çalışmıyorlar. Bunun yerine sabit, eşit ve rahatsız edilmeyen bir aydınlatma ayarı yapmaya çalışırlar. Göz sağlığına ve konforlu alanlara değer verilen bir dönemde, temel ışıktaki bu nihai gelişme, onun rakipsiz değerini mükemmel bir şekilde ortaya koyuyor.
Tekliflerimiz hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin:bwzm18@ledbenweilighting.com.


