Bir sağlık kurumunu, huzurevini, okul kampüsünü veya iş binasını denetlerken orada ikamet eden, orada okuyan veya çalışan insanların güvenliği sizin elinizdedir. Başkalarının günlük ihtiyaçlarını karşılamak harika bir iştir, özellikle de olağan rutininizi ciddi şekilde bozabilecek dış güçler üzerinde çok az kontrolünüz olduğunda.
Beklenmeyen ve uzun süreli elektrik kesintileri, aşırı hava koşulları ve sürekli elektrik kesintileri gibi durumlardan kaynaklanabilir. Ne yazık ki, bu olaylar giderek daha sık ortaya çıkıyor. Ayrıca, iyi aydınlatmaya bağlı iş alanlarında yer aldıklarında, herkesin güvenlik endişeleri ve stres seviyeleri artar.
Bu nedenle, özellikle ışığa en çok ihtiyaç duyduğunuz acil durumlarda, standart güvenilirliğin ve enerji ekonomisinin ötesine geçen LED aydınlatmaya para harcamak her zamankinden daha önemli. Benwei'deki araştırmacılar, yedek jeneratörleri olmayan ve güç kesintisi sırasında onları karanlıkta bırakan kuruluşlar için akıllı bir çözüm buldular.
Benwei'den bugüne kadarki en modern LED tüp aydınlatması olan Acil durum yedeklemeli LED UltimaT8 tüp hakkında daha fazlasını keşfetmek için okumaya devam edin. Kendi kendine yeten acil durum sürücüsü sayesinde, elektrik kesildiğinde bu ışıklar 90 dakika daha yanmaya devam eder.
Ek bir buçuk saat ışık ile tüm tesisinizin operasyonel emniyetini ve emniyetini inceleyebilirsiniz.

| güç | 9W / 18W |
| Boyut | 02FT / 4FT |
| Gerilim | 85-265V AC |
| SKK | 2700-6500K |
| Acil Durum Zamanı | 90Dk / 180Dk |
| Kapak | Sütlü / Berrak |
| Temel | G13 / Entegre |
| Malzeme | Alüminyum artı PC |
| RA | RA80 |
| Garanti | 5 yıl |
