Açıklama
Soruşturma göndermek

Özellikler
1.5-yıllık sorunsuz garantimizle enerji faturanızda %80'lik inanılmaz bir indirim elde edin!
2.Su geçirmez (IP65)
3.100 Watt Değerinde Yüksek-Performanslı LED'ler
4.Epistar SMD2835 LED'ler, 130'luk yüksek lümen-/watt oranına sahip,
Şartname
| Watt | 100W |
| Işık Akısı | 12000lm |
| Aydınlatma Verimliliği | 120lm/w'den büyük veya eşit |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila +45 derece |
| ŞNT | 5000K |
| CRI | 80+ |
| Ömür | 25 derecede 50.000 saat |
| Gerilim | 100-277VAC/50-60Hz |
| Sürücü | Dahili Güç Kaynağı |
| Işın Açısı | 360 derece |
| Lamba Tabanı | Kanca Kurulumu |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Yıl |
Daha fazla ayrıntı






Uygulamalar

Şirketimiz


