
Özellik:
● Patlamaya dayanıklı, IP65 hava koşullarına dayanıklılık derecesi
● Soğuk ısı dağıtma sistemi
● Yeşil ve Çevre Dostu, Cıva İçermez, UV İçermez, Yüksek Işık Efekti
Şartname:
| Ürün adı | 200W LED Projektör Patlama Korumalı |
| güç | 200 watt |
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık fikstür formu | projektör |
| İç Mekan/Dış Mekan Kullanımı | Dış Mekan, İç Mekan |
| Giriş gerilimi | AC100-277V |
| Renk sıcaklığı | 5000K |
| Işın açısı | 120 Derece |
| ışık efekti | 140LM/W |
| Ömür | 50000 Saat |
| Sertifikasyon | ETL DLC Listelendi,CE RoHs FCC |
detay:






IP68 Muhafaza & ISI DAĞILIMI İÇİN DAHA İYİ TASARIM
IP68 Muhafaza - IP sınıfı "toz geçirmez" olarak derecelendirilmiştir ve şiddetli denizlere veya güçlü su jetlerine karşı korumalıdır.
Bu muhafaza, uzun bir kullanım ömrü için çalışmak üzere gelişmiş havacılık döküm alüminyum malzemelerden yapılmıştır. Daha İyi Isı dağılımı, daha uzun LED ömrü ve güvenliği sağlar.
YÜKSEK SICAKLIK DİRENCİ
Çalışma sıcaklığı 185 derece F'den fazla olabilir, bu da bu patlamaya dayanıklı aydınlatma armatürünün bir patlama olduğunda iyi çalışmasını sağlar.
Yüksek sıcaklıktaki yerlerde önemli ölçüde uzun çalışma süresi sağlayın.
10KV ŞARJ KORUMASI
10kv Dalgalanma Koruması, Anti-nem, Anti-toz, bu patlamaya dayanıklı aydınlatma armatürü, kötü hava koşullarında sorunsuz çalışır ve sürekli aydınlatma sağlar.
Patlamaya dayanıklı ışık, buharlar, gazlar, toz veya liflerle çevrili tehlikeli yerlerde kullanılır.
