Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Özellikleri :
1. Etrafında 360 derece olan aydınlatma.
2. İşlem düz, taban yukarıda veya taban aşağıda olabilir.
3. Hem kurak hem de ıslak ortamlar için idealdir.
4. Paslanmaz çelikten yapılmış sağlam ve esnek aydınlatma koruması ve klips.
| Güç | 250W |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| stil | 100-300W |
| Kullanım | Yalnızca iç mekan kullanımı |
| IP Derecesi | IP65 Su Geçirmez |
| LED Çip | SMD 2835 LED Çip |
| Kontrol metodu | Uzaktan Kumanda |
| Gerilim | AC 85-265V Volt |
| Şekil | ampul |
| Lümen | 120lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
Detay Resimleri:








