özellik:
1. İnşaat gece lambası, her türlü inşaat ortamında ek güvenlik ve güvence için güvenilir bir aydınlatma kaynağı sağlar.
2. Sağlam tabanı ve dayanıklı yapısı gibi pratik özellikleriyle bu gece lambası, her türlü şantiyenin taleplerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
3. İnşaat gece lambasının kompakt ve hafif tasarımı, taşınmasını ve manevra kabiliyetini kolaylaştırır ve gereksiz dikkat dağıtıcı unsurlar olmadan elinizdeki işe odaklanmanızı sağlar.
Şartname:
| Güç | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W |
| Işık Verimliliği | >110 lm/w |
| Işık kaynağı | SMD 2835, Epistar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~45 derece |
| ÇKT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Su Geçirmez |
| IK Sınıfı | 07 |
| Ömür | 50000 SAAT |
| Giriş Voltajı | 85-265V AC |
| Dalgıç | Dahili Güç Kaynağı |
| Karartma | HAYIR |
| Kiriş Melek | 360 derece |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Yıl |
Ayrıntılı görseller:



Kullanımlar:

Çok yönlü ve kullanımı kolay inşaat gece lambasıyla işinizi doğru şekilde yapın.
Hakkımızda:


